Zarząd i rada nadzorcza Jerzy Godek

Jerzy Godek

Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Techniki

Pan Jerzy Godek jest związany z firmą od 2012 r., początkowo jako Dyrektor Planowania Sieci i Rozwoju Usług a następnie Dyrektor Techniczny odpowiedzialny za obszar rozwoju i utrzymania technologii.

Ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych , w obszarach zarządzania inwestycjami infrastrukturalnymi, informatycznych systemów wspomagających oraz utrzymania sieci telekomunikacyjnej, które zdobywał w firmach Emitel, Netia oraz Telekomunikacja Polska. W tym czasie był odpowiedzialny za realizację wielu projektów infrastrukturalnych takich jak budowa ogólnopolskiej sieci Naziemnej Telewizji Cyfrowej i sieci Radia Cyfrowego DAB+ oraz budowa i modernizacja szerokopasmowej sieci szkieletowej i dostępowej dla firmy Netia.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, studiował na Wydziale Elektroniki na kierunku Telekomunikacja. Studiował również na kierunku Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej oraz Zarządzanie Finansami oraz Projektami IT w Akademii im. L. Koźmińskiego.