Nagrody Emitel Pracodawcą Godnym Zaufania

Emitel został uhonorowany zaszczytnym tytułem Pracodawcy Godnego Zaufania w kategorii Bezpieczeństwo, przyznanym w ramach VIII edycji Konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”. Organizatorami Konkursu są m. in. Krajowa Izba Gospodarcza i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.  Jego celem jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania przyznawany jest firmom i instytucjom, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania, uwzględniając rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw.

W gronie tegorocznych laureatów Konkursu wraz z Emitel znalazły się takie firmy, jak:  Kapsch Telematic Services, Leroy Merlin Polska, Benefit Systems, Lux Med oraz Volkswagen Polska. W imieniu Emitel statuetkę Pracodawcy Godnego Zaufania odebrał w dniu wczorajszym Aleksander Skołożyński – Dyrektor Pionu Finansów, Członek Zarządu Emitel S.A.

Więcej informacji na temat Konkursu i jego laureatach możecie znaleźć na stronie https://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/