Real estates Zakopane, Gubałówka – wyjątkowa lokalizacja

Do dzierżawy: Zakopane, Gubałówka
powiat tatrzański, województwo małopolskie

RODZAJ UMOWY
Dzierżawa długoterminowa: 10-20 lat

CZYNSZ
Stawka wyjściowa: 25 000 zł miesięcznie + należny podatek

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Do dzierżawy przeznaczona jest część nieruchomości o pow. ok. 7000 m2, położonej w wyjątkowej lokalizacji – na szczycie Gubałówki, w Zakopanem. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej turystycznie części Zakopanego, w niewielkiej odległości od głównej stacji kolejki linowej „Gubałówka”, na trasie na Butorowy Wierch, w pobliżu stoki narciarskie, trasy turystyczne. Najbliższą okolicę stanowi zabudowa mieszkalna oraz usługowa. Nieruchomość ma dostęp do asfaltowej drogi dojazdowej.

Teren przeznaczony do dzierżawy został oznaczony na szkicu, na pozostałej części nieruchomości znajduje się funkcjonujący obiekt telekomunikacyjny, który zostanie oddzielony i odgrodzony od terenu przeznaczonego do dzierżawy. Dojazd do obiektu będzie się odbywał poprzez istniejące drogi wewnętrzne wchodzące w skład przedmiotu dzierżawy.

W skład przedmiotu dzierżawy będzie wchodził grunt o pow. ok. 7000 m2, budynek główny o pow. ok. 600 m2 oraz budynek garażu o pow. ok. 45 m2.

Opis budynku głównego
Budynek podpiwniczony, dwukondygnacyjny, z możliwością adaptacji nieużytkowanego poddasza. Stan techniczny i funkcjonalny dobry. Dach dwuspadowy pokryty blachodachówką. W budynku znajduje się 20 pomieszczeń piwnicznych, 14 pomieszczeń na parterze oraz 9 na pierwszej kondygnacji.
Elewacja na wysokości parteru z kamienia łamanego Przed budynkiem znajduje się parking. Budynek posiada funkcję użytkową biurową i wypoczynkową.

Dane budynku
Kubatura budynku – 2612,26 m3
Powierzchnia zabudowy – 341,9 m2
Powierzchnia użytkowa – 597,08 m2

Budynek wyposażony jest w instalacje:

  • elektryczną
  • odgromową
  • sanitarną
  • ogrzewanie elektryczne
  • Wodociąg – zbiornik na wodę 10,5m3, studnia głębinowa
  • kanalizacja miejska

Budynek garażu- jednokondygnacyjny, o pow. ok. 45 m2.

Nieruchomość doskonale nadaje się na cele turystyczne, usługowe, hotelowo-noclegowe lub biura.

Zapraszamy do kontaktu Anna Strzałka Główny Specjalista ds. Nieruchomości tel. 32 604 35 24 , 512 059 513 Emitel S.A., ul. Kamienna 21, 31-403 Kraków Sekretariat@emitel.pl z dopiskiem – Zakopane_Gubałówka