Aktualności Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Emitel S.A.

11.04.2018

Informujemy, że w ostatnich dniach Nadzwyczajne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej Emitel w ramach których ze składu Rady Nadzorczej ustąpił pan Ronan Tunney, natomiast w poczet członków Rady Nadzorczej powołany został pan Said Nashashibi.

Pan Said Nashashibi jest menadżerem wchodzącym w skład zespołu inwestycyjnego Alinda, na stanowisku Chief Risk Officer. Ma 12-letnie doświadczenie w zakresie infrastruktury uczestnicząc w tym czasie w wielu transakcjach związanych z infrastrukturą. Przed dołączeniem do Alindy pracował w Industrial Group w dziale bankowości inwestycyjnej CIBC World Markets w Nowym Jorku, gdzie zajmował się fuzjami i przejęciami, restrukturyzacjami oraz ofertami finansowania dłużnego i kapitałowego. Ukończył studia licencjackie z magna cum laude w Middlebury College, gdzie specjalizował się w zakresie ekonomii oraz ukończył fakultety z matematyki i języka włoskiego.

Obecnie w skład Rady Nadzorczej Spółki wchodzą panowie James M. Metcalfe, Przemysław T. Kurczewski, Said Nashashibi oraz Andrew G.P. Bishop.